Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Szlifierki supportowe

Bardzo łatwa w użyciu! To narzędzie pozwoli na bezpieczne szlifowanie materiału. Pozwala na wyeliminowanie ryzyka związanego ze stosowaniem sciernicy dłoniach. Pozwala na szlifowanie, polerowanie i usuwanie zadziorów.

Narzędzie mocowane do supportu konwencjonalnych tokarek. Pozwala to na bardzo łatwy montaż urządzenia. Został on zaprojektowany, aby dostosować się do różnych średnic obrabianych (100% patent Quebec -Innowacja w toku). Urządzenie umożliwia szlifowanie bez bezpośredniego użycia rąk.
________________________________________________________________


________________________________________________________________


________________________________________________________________


Bardzo łatwa w użyciu! To narzędzie pozwoli na bezpieczne szlifowanie materiału. Pozwala na wyeliminowanie ryzyka związanego ze stosowaniem sciernicy dłoniach.
Pozwala na szlifowanie, polerowanie i usuwanie zadziorów.
Proces działania został przedstawiony na poniższym filmiku.
Narzędzie mocowane do supportu konwencjonalnych tokarek. Pozwala to na bardzo łatwy montaż urządzenia. Został on zaprojektowany, aby dostosować się do różnych średnic obrabianych (100% patent Quebec -Innowacja). Urządzenie umożliwia szlifowanie bez bezpośredniego użycia rąk.